Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, hafta sonu programlarının yanı sıra esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek, sohbet etti.

Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Belediyesince Kemerköprü Mahllesi 158. Sokak’ta yapılan taş fırında gözleme ve yufka pişiren mahalle sakinlerinin daveti üzerine Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Yardımcısı Aynur Yıldırım ile birlikte misafir oldu. Mahalle sakinleriyle sohbet eden Akın, talep ve önerileri dinledi. Akın, misafirperverlikleri için teşekkür etti.

Esnafları Ziyaret, Vatandaşlarla Sohbet Etti

Başkan Akın, geçen dönem Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Taner Çetin’i işyerinde ziyaret etti. Karşılıklı sohbet havasında geçen ziyarette Akın’a Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Yardımcısı Aynur Yıldırım eşlik etti. Belediye Başkanı Cemal Akın sonrasında Demirciler Caddesi’nde bulunan esnaf ve vatandaşlarla selamlaşarak, hasbihal etti. Başkan Akın Sonrasında, Sinoplu Oto Yıkama Sahibi Ferudun Sinoplu,  Özardıç Petrol Ofisi Sahibi Melih Özardıç ve Yaşar Sinoplu’yu Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç ile birlikte ziyaret ederek, ahl ve hatırlarını sordu. Belediye Başkanı Cemal Akın, tüm esnaflara hayırlı işler, bol kazançlar temennisinde bulundu. Başkan Cemal Akın, esnaf ziyaretleri sonrasında Bartın Belediyesi Gazhane Kültür Parkı’nı gezerek, vatandaşlarla selamlaştı.