Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi ve Bilim ve Sanat Merkezi’ni ziyaret etti.

Başkan Akın Fatih Sultan Mehmet Anadolu Lisesi Müdürü Canan Uçar’ı ve okul öğretmenlerini ziyaret etti. Okul idaresi ve öğretmenlerle sohbet eden Başkan Cemal Akın, ayrıca karşılaştığı öğrencilerle selamlaşarak sohbet etti ve derslerinde başarılar diledi.

Daha sonra Bartın Sanat Merkezi’ni ziyaret eden Başkan Cemal Akın burada da okul müdürü Yavuz Çiçek ve öğretmenlerin talep ve önerilerini dinledi.

Başkan Akın okul ziyaretlerinden sonra yaptığı açıklamada, “ 2018-2019 Eğitim-Öğretim döneminin başlaması sebebiyle, bugün iki güzide okulumuzu ziyaret ederek Fatih Sultan Mehmet Lisesi Müdürü Canan Uçar ve Bilim Sanat Merkezi Müdürü Yavuz Çiçek ile görüşmeler gerçekleştirdim. Belediye olarak eğitime büyük önem verdiğimizi dile getirerek; okullarımızın eksikliklerini, ihtiyaçlarını kanunlar ve imkânlarımız el verdiğince gidermeye çalıştığımızı kendilerine ilettim. Misafirperverliklerinden ötürü okul müdürlerimiz ve öğretmenlerimize teşekkür ediyor ve yeni eğitim-öğretim döneminde başarılar diliyorum.” dedi.