Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Merkez İlçe Başkanlığı ve Ulus İlçe Başkanlığı Olağan Kongrelerine katıldı.

Her iki kongrede covid-19 tedbirleri kapsamında geniş önlemler alınarak gerçekleştirildi. Kongrelerde Milliyetçi Hareket Partisi Bartın Merkez İlçe Başkanlığına Murat Demir, Ulus İlçe Başkanlığına ise Gülsüm Toklucu Çetin seçildi.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Vatandaşlarımız bizleri Bartın hizmet için gönderdi.  İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri Hasankadı Belediyesi, Kumluca Belediyesi ve Bartın Belediyesi olarak halkımıza hizmet etmek şehrimize fayda sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz.  Allah’a şükürler olsun ki yüzümüz hiç yere düşmedi. Bu tüm teşkilatlarımızın ve belediye başkanlarımızın yoğun çalışması ile oldu. Bizim bir ülkümüz var. Bizim ülkümüz devletimizin ve milletimizin bekasıdır. Bu mücadelede görev alan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Bundan sonraki süreçte de görev alacak olan arkadaşlara başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun. Kongrelerimizin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum” dedi.