Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, 155. Cadde, Şadırvan Caddesi ve Hükümet Caddesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Başkan Cemal Akın, Belediye Başkan Yardımcıları Necmi Balık, Ahmet Kömeç, Erol Demirkoparanoğlu ve Hasan Arınan ile gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlerde esnaflara bir isteklerinin olup olmadığını sordu. Akın ayrıca ziyaretleri esnasında yolda karşılaştığı vatandaşları da selamlayıp belediyeden talep ettikleri hizmetleri dinledi.

Akın vatandaşlarla sohbetlerinde, kendisinin de esnaflıktan geldiğini ve ömrünün bu noktalarda geçtiğini belirterek daha güzel, yaşanabilir ve modern bir Bartın için ne gerekirse yaptıklarını söyledi.

Akın konuşmasında “ Vatandaşlarımızın belediyemize gelmesini beklemeden mahalle mahalle gezerek, kahvehaneleri, çay bahçelerini ve esnaflarımızı ziyaret ederek her fırsatta halkımızla bir araya geliyoruz. Ziyaretlerde hem devam eden çalışmalarımızı anlatıp hayata geçirmeyi planladığımız projelerimizle ilgili bilgi ve görüş alışverişi yapıyoruz. Hem de talep ve ihtiyaçları dinleyip  gerekeni yapmak üzere hızla harekete geçiyoruz. Daha güzel ve daha yaşanabilir bir Bartın için 7 gün 24 saat halkımızın emrine amadeyiz” dedi.