Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2020 Yılı Ekim Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı.

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Yönetim Kurulu Üyesi olduğu Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın Amasra’da düzenlenen 2020 Yılı Ekim Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldı. Başkan Akın, toplantı öncesi Bartın Valisi Sinan Güner,  Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz ve Karabük Valisi Fuat Gürel ile sohbet ederek, pandemi sürecinde ilimizde gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Bölgemizi ve Memleketimizi İlgilendiren Önemli Konuları Ele Aldık

Toplantı sonrası değerlendirmelerde bulunan Başkan Akın; “Yönetim Kurulu Üyesi olduğum Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın Amasra’da düzenlenen 2020 Yılı Ekim Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı’na katıldım. Toplantıda bölgenin kalkınmasına yönelik yapılan çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulunduk. . Bölgemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkıda bulunmak için önemli kararlar aldık. Bölgemiz ve kentimiz için titizlikle çalışmaya devam ediyoruz. Bölgemizi ve memleketimizi ilgilendiren önemli konuları ele aldığımız bu toplantının da halkımız için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.