T.C.

BARTIN BELEDİYESİ

İlan Memurluğu

 

 

  • Bartın Belediyesi ‘’19. El Emeği Göz Nuru El Sanatları ve Hediyelik Eşya Fuarı’’ 27 Aralık 2018 Perşembe günü saat:11.00’de Belediye Sosyal Tesislerinde açılacaktır.

30 Aralık 2018 Pazar gününe kadar açık olacak olan fuara ve açılış törenimize tüm halkımız davetlidir.

 

  • Kış mevsiminde bulunmamız ve havaların aşırı soğuk gitmesi nedeniyle su sayaçlarımızın donmaması için gerekli önlemlerin alınması; donmuş olan su sayaçlarının üzerine sıcak su dökülerek açılmaması gerekmektedir. Ayrıca patlamış su sayaçlarının bakımı için Belediyemize müracaat edilmesi sayın halkımızdan önemle rica olunur.

 

  • Bina Yöneticilerine Önemle Duyurulur;

24 Haziran 2015 tarih ve 29396 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren ‘‘ Asansör Bakım, İşletme ve Periyodik Kontrol Yönetmeliği’’ hükümlerine göre, bina yöneticisi kullanıcıların can ve mal güvenliğinin sağlanması amacı ile asansörlerini yılda en az bir kere kontrolünü yaptırmaktan sorumludur.

Binanızda bulunan asansörlerin güvenli bir şeklide kullanılmasını sağlamak için 2018 yılı kontrolünü gerçekleştirmek üzere Makine Mühendisleri Odası Bartın İl Temsilciliğine başvurarak yıllık kontrol talebinde bulunmaları önemle rica olunur.

 

Detaylı Bilgi İçin

Tel: 0378.2271025 -1166  (Dahili)

Arzu ALTINTOP

İlan Sorumlusu