Bartın Belediyesi altyapı ihtiyaçlarını karşılayarak üstyapısını yeniden düzenleyeceği İMKB Ortaokulu yolunda asfalt çalışmalarını başlattı.

Vatandaşlara daha iyi ulaşım imkânı sunmak için hemen hemen her gün sıcak asfalt ile yol düzenleme çalışması yapan Bartın Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri çalışmalarına Kemerköprü Mahallesi 875. Sokak’ta devam ediyor. Altyapı ihtiyaçları karşılanan 600 metre uzunluğunda 25 metre genişliğinde ki araç yolu sıcak asfalt yeniden düzenleniyor. Çalışma yapılan bölgeyi sık sık ziyaret eden Başkan Cemal Akın yapılan çalışmaları inceleyip bilgiler alıyor.

Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Altyapı ihtiyaçlarını karşıladığımız İMKB Ortaokulu yolunda bulunan refüjde bitkisel düzenlemeler gerçekleştirdik. Bu çalışmalarımızın ardından ise yağmursuyu ızgaraları yerleştirme başladık. Son olarakta Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz araç yolunu yeninden düzenlemek üzere çalışmalara başladılar. 600 metre uzunluğunda 25 metre genişliğinde ki bu bölgeyi sıcak asfaltla düzenleyerek halkımızın hizmetine sunacağız. Yapmış olduğumuz düzenlemelerle bölgeyi çok daha güzel bir görünüme kavuşturacağız” dedi.