COVİD-19 virüs salgınına karşı şehrin dört bir yanında dezenfekte çalışmaları gerçekleştiren Bartın Belediyesi, kent merkezinde bulunan 39 eczaneyi dezenfekte etti.

Bartın Belediyesi COVİD-19 virüs salgını önemlerini her geçen gün artırmaya devam ediyor. Şehrin bir çok noktasında dezenfekte çalışması gerçekleştiren Bartın Belediyesi bu defa kent merkezinde bulunan 39 eczaneyi dezenfekte etti.  Eczacılar yapılan çalışmadan çok memnun olurken, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve Bartın Belediyesi personeline teşekkür ettiler.

Konu ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın”, COVİD-19 virüs salgınının ülkemizde görüldüğü andan itibaren şehrimizde dezenfekte çalışmaları başlattık.  Toplu taşıma araçları, park alanları, siteler, pazaryerleri, semt pazarları gibi ortak kullanım alanlarını periyodik aralıklarla dezenfekte ederken, ana arterlerimiz başta olmak üzere tüm mahallelerimizde ki yol ve kaldırımları dezenfektan maddelerle yıkıyoruz.  Almış olduğumuz önlemler kapsamında son olarak kent merkezinde bulunan 39 eczaneyi dezenfekte ettik” dedi.