Covid-19 virüs salgını tedbir çalışmaları kapsamında şehrin farklı noktalarına el dezenfektan stantları yerleştiren Bartın Belediyesi çalışmalarına iki farklı noktada devam etti.

Daha önce Orta Mahalle Muhtarlık Bürosu yan tarafı, Şadırvan Caddesi, Kemer Meydanı, Orduyeri Mahallesi, Hamam Sokak, Hendekyanı Semt Pazarı ve Ulus durağı girişine el dezenfeksiyon stantları yerleştiren Bartın Belediyesi çalışmalarına iki yeni noktada devam etti. Halkın yoğun olarak kullandığı Halk Otobüsleri Durağı ile Bartın Belediyesi Sosyal Hizmet Merkezi girişine el dezenfeksiyon stantları yerleştirildi.

Yapılan çalışma hakkında bilgiler veren Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” COVİD-19 virüs salgını ile mücadelede kişisel hijyen kurallarına uyulması çok önemli. Özellikle el bölgemizi çok temiz tutmalıyız. Bartın Belediyesi olarak su ve sabun bulunamayacak alanlara el dezenfektan stantları yerleştirerek vatandaşlarımıza bu konuda da yardımcı olmaya çalışıyoruz. Şuana kadar Orta Mahalle Muhtarlık Bürosu yan tarafı, Şadırvan Caddesi, Kemer Meydanı, Orduyeri Mahallesi, Hamam Sokak, Hendekyanı Semt Pazarı ve Ulus durağı, Halk Otobüsleri Durağı ile Bartın Belediyesi Sosyal Hizmet Merkezi binamız önüne el dezenfektan stantları yerleştirdik. Çalışmalarımıza ihtiyaç duyulan başka noktalarda devam edeceğiz.” dedi.