Covid-19 salgını için alınan tedbirler kapsamında şehrin değişik alanlarına el dezenfeksiyon standı yerleştiren Bartın Belediyesi çalışmalarına Hendekyanı Semt Pazarı ve Ulus durağına devam etti.

Daha önce Orta Mahalle Muhtarlık Bürosu yan tarafı, Şadırvan Caddesi, Kemer Meydanı, Orduyeri Mahallesi ve Hamam Sokak girişine olmak üzere 5 noktaya el dezenfekte stantları yerleştiren Bartın Belediyesi Hendekyanı Semt Pazarı ve Ulus durağı girişine el dezenfeksiyon standları yerleştirdi. Yapılan çalışma kapsamında 7 noktaya el dezenfeksiyon standları yerleştirilirken Başkan Cemal Akın, çalışmalarının belirlenen noktalarda devam edeceğini belirtti.

Akın açıklamasında “Covid-19 virüs salgını önlemlerimizi artırmak adına insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlara el dezenfeksiyon standları yerleştiriyoruz. Daha önce Orta Mahalle Muhtarlık Bürosu yan tarafı, Şadırvan Caddesi, Kemer Meydanı, Orduyeri Mahallesi ve Hamam Sokak girişine olmak üzere 5 noktaya el dezenfekte stantları yerleştirmiştik. Ekiplerimiz Hendekyanı Semt Pazarı ve Ulus durağı girişine olmak üzere 2 noktaya daha el dezenfeksiyon standı yerleştirdi.  Çalışmalarımız belirlenen noktalarda devam edecektir. “ dedi.