Bartın Belediyesi’ne bağlı ekipler Tuna Mahallesi 834. Sokak ve Türbe Yolu Caddesi’nde vatandaşlara ulaşım kolaylığı sağlamak için merdiven oluşturmak üzere çalışma başlattılar.

Bartın Belediyesi’ne bağlı ekipler tarafından Tuna Mahallesi 834. Sokak ve Türbe Yolu Caddesi’nden Çevre Yolunu birbirine bağlayan yollarda, yaya vatandaşlar için ulaşım kolaylığı sağlamak amacıyla merdiven yapılıyor.  Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç yapılan çalışmaları yerinde incelediler.

Yapılan çalışma hakkında bilgiler veren Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın,” Çevre yolunda yapılan çalışmalar neticesinde bazı bölgelerde ulaşım sorunu ortaya çıktı. Bartın Belediyesi olarak bu sorunu ortadan kaldırarak vatandaşlarımıza ulaşım kolaylığı sağlamak amacıyla Tuna Mahallesi 834. Sokak ve Türbe Yolu Caddesi olmak üzere 2 bölgeye merdiven     yapmak üzere çalışma başlattık. Kısa zaman içinde çalışmalarımızı tamamlayarak merdivenleri vatandaşlarımızın hizmetin sunacağız. “ dedi.