Bartın Belediyesi’ne bağlı ekipler Kemerköprü Mahallesi 156, 157 ve 158. Sokaklarda bakım onarım çalışma gerçekleştiriyor.

Bartın Belediyesi bir taraftan yeni yol ve kaldırımlar yaparken bir taraftan da kentte çeşitli inşaat, aydınlatma alt yapı ve üst yapı gibi çalışmaları dolayısıyla hasar gören ve kullanım ömrü dolmuş yaya ve taşıt yollarını bakımdan geçiriyor.

Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Cemal Akın mahallelerdeki tüm yaya ve taşıt yollarını bakımdan geçirdiklerini belirterek bir taraftan da yeni yol ve kaldırımlar oluşturmaya devam ettiklerini söyledi.

Akın açıklamasında “Belediye olarak kentteki tüm taşıt ve yaya yollarımızı düzenli olarak bakımdan geçiriyoruz. Bu çerçevede kullandığımız malzemelerin öncekilere nazaran daha kaliteli ve uzun ömürlü olmasına özen gösterip,  mevcut yol ve kaldırımlarımızı eskisinden daha güzel olacak şekilde düzenliyoruz. Bakım çalışmalarımız sürerken bir taraftan da yeni yol ve kaldırımlar yapmaya devam ediyoruz. Ekiplerimiz son olarak Kemerköprü Mahallesi 156, 157 ve 158. Sokakların yol ve kaldırımlarında bakım onarım çalışmalarına başladılar. Kısa zaman içinde çalışmalarımızı tamamlayarak vatandaşlarımıza daha iyi ulaşım imkanı sağlayacağız” dedi.